Wielka Wyprzedaż w Media Markt na niespotykaną dotąd skalę!

Już 25 stycznia ruszy coroczna Wielka Wyprzedaż w sklepach Media Markt. Po raz pierwszy oferta będzie dostępna nie tylko we wszystkich marketach sieci, ale także w sklepie internetowym Media Markt.

Pierwsza tegoroczna Wielka Wyprzedaż sieci Media Markt rozpocznie się 25 stycznia i potrwa do końca miesiąca. Po raz pierwszy noworoczna akcja będzie miała tak szeroki zasięg: atrakcyjne oferty cenowe będą obowiązywały nie tylko we wszystkich stacjonarnych sklepach Media Markt w całej Polsce, ale także w sklepie internetowym!

Sklep internetowy został uruchomiony w listopadzie 2012 roku i od tego czasu cieszy się ogromną popularnością wśród klientów. – Włączenie do Wielkiej Wyprzedaży sklepu online pozwoli znacznie zwiększyć zasięg promocji: będą mogli skorzystać z niej także klienci mieszkający z dala od sklepów Media Markt – powiedział Piotr Zemło, dyrektor Media Saturn Online Sp. z o.o.

W ramach ogólnopolskiej oferty w Wielkiej Wyprzedaży dostępne będą m.in.:

– telewizor Sharp LED 32” w cenie 999,- zł (taniej o 300 zł),
– pralka BEKO 1000 obr./min w cenie 699,- zł (taniej o 200 zł),
– notebook HP Compaq w cenie 1349,- zł (taniej o 350 zł),
– notebook Acer w cenie 879,- zł ( taniej o 320 zł),
– lustrzanka Sony w cenie 1999,- zł (taniej o 250 zł),
– żelazko Bosch w cenie 79,- zł (taniej o 40 zł).

Poza ofertą ogólnopolską w poszczególnych sklepach Media Markt dostępne będą także lokalne oferty wyprzedażowe, przygotowane indywidualnie przez markety. Wszystkie produkty objęte wyprzedażą są pełnowartościowe i objęte gwarancją producenta. Podczas wyprzedaży istnieje także możliwość wykupienia przedłużenia gwarancji oraz dodatkowego ubezpieczenia zakupionych produktów.

media-markt-wielka-wyprzedaz

No comments yet.

Dodaj komentarz