Międzynarodowe Święto Pizzy w Solo Pizza

Pizza to nie tylko przyjemność i radość, to również chwile spędzone z rodziną, przyjaciółmi, które warto świętować! Z okazji tego wyjątkowego wydarzenie dla miłośników jednej z najpopularniejszych potraw na świecie Solo Pizza przygotowała specjalną ofertę. Fani Solo Pizzy 9 lutego zamawiając małą pizzę dostaną na nią, aż 20 % rabatu.

Międzynarodowe Święto Pizzy obchodzone jest 9 lutego. Święto, które od niedawna przyjęło się również w naszym kraju spotkało się z wielkim entuzjazmem Klientów i udowodniło, że pizza to ulubione danie milionów Polaków. W tym szczególnym dniu fani najbardziej znanej potrawy na świecie mogą ją w wyjątkowy sposób celebrować.

– Pragniemy, aby Klienci Solo Pizza w tym dniu poczuli się wyjątkowo, dlatego w Międzynarodowe Święto Pizzy, 9 lutego przygotowaliśmy dla nich specjalną promocję – mówi Anna Owczarek, PR & Marketing Manager sieci Solo Pizza. – Na wszystkich wielbicieli pizzy tego dnia czekać będzie specjalny rabat w wysokości 20% na każdą małą pizzę – dodaje. W Solo Pizza już wkrótce kolejne niespodzianki. W związku z przypadającymi w lutym Walentynkami Solo przygotowało także promocję dla wszystkich zakochanych.

– Zachęcamy do świętowania Walentynek wspólnie z Solo Pizza – zachęca właścicielka sieci Solo. 14 Lutego wszystkich zakochanych zapraszamy do Solo Pizza na specjalną pizzę Walentynkową – dodaje.

Więcej informacji na temat działań Solo Pizza w związku z Międzynarodowym Świętem Pizzy i Walentynkami już wkrótce na stronie internetowej Solo Pizza.

agora-bytom-solo-pizza

No comments yet.

Dodaj komentarz