Zdobądź bezpłatne porady stylistki w Silesia City Center

Koniec zimy to pora porządków w szafie. Co odkurzyć z zeszłej wiosny, a co dokupić, żeby wciąż wyglądać modnie, podpowiedzą stylistki – Anna Oramus i Katarzyna Zatwarnicka. Już od 1 marca w Silesia City Center będzie można umówić się z nimi na prywatne konsultacje stylistyczne.

Na wiosnę centrum przygotowało aż 100 spotkań z kreatorkami wizerunku. 30 będzie można wygrać w specjalnych konkursach facebookowych na fan page Silesii. Na pozostałe 70 spotkań Silesia zaprasza osoby, które zrobią zakupy za minimum 500 zł.

Jak dobrać kolory do karnacji skóry, a jak fason do figury? Już od 1 marca do 31 maja w Silesia City Center będzie można skorzystać z porad stylistek. Doradzą one m.in. jak uporządkować swoją szafę, gdzie szukać idealnych dla siebie krojów ubrań i jak kupować, żeby nie przeciążyć swojej karty kredytowej.

W tej swoistej modowej „mission impossible” pomagać klientom Silesii będą Anna Oramus – stylistka, wizażystka i makijażystka, która od lat doradza kobietom i mężczyznom w zakresie metamorfoz oraz Katarzyna Zatwarnicka – stylistka, specjalistka od kolorów, która od 10 lat zajmuje się kształtowaniem wizerunku.

Żeby stanąć twarzą w twarz z ekspertkami od stylu wystarczy zrobić zakupy za min. 500 zł (liczą się wyłącznie paragony z ostatnich 30 dni) lub śledzić fan page Silesia City Center. Już w marcu organizowane będą na nim konkursy, w których nagrodami są spotkania ze stylistkami. Dodatkowo, podczas zakupów ze stylistką będzie można skorzystać ze specjalnych rabatów, w ponad 40 sklepach.

scc-spotkania-ze-stylem

No comments yet.

Dodaj komentarz