Walentynkowy koncert Mateusza Mijała w Galerii Sfera

14 lutego Galeria Sfera zaprasza na koncert Mateusza Mijala. To jeden z najbardziej utalentowanych wokalistów młodego pokolenia na polskiej scenie muzycznej.

sfera-koncert-walentynki

Mateusz Mijal to twórca takich przebojów jak „Winny”, „Góraleczka” i „Coś na później”. Na koncercie walentynkowym artysty w Klubie Klimat z pewnością nie zabraknie tych hitów, a także wielu innych muzycznych niespodzianek. Koncert pełen miłosnych ballad to bez wątpienia doskonały sposób na radosne spędzenie dnia zakochanych.

Młode pokolenie na scenie

Mateusz Mijal to piosenkarz młodego pokolenia urodzony w Jaśle. Przez pewien czas śpiewał w krakowskiej formacji Skangur. Potem koncertował z zespołem Dukat i to właśnie z tamtych czasów fanom najbardziej zapadła w pamięć piosenka „Góraleczka”. Po rozstaniu z kolejnym zespołem Mateusz postanowił powołać do życia nową formację i tak na początku 2008 roku powstała grupa Chłopacy. W 2012 roku w duecie z raperem Liberem Mateusz nagrał utwór „Winny”, który stał się hitem wakacyjnych imprez.

Kiedy, gdzie, o której…

Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00. Po koncercie będzie można wziąć udział w after party, które rozkręci DJ Gouliano.

No comments yet.

Dodaj komentarz