Sklepy z zagłębia meblowego od września w Europie Centralnej

europa-centralna-nowe-sklepyTrzynastu producentów mebli z miejscowości Dobrodzień i Kalwaria Zebrzydowska otworzy we wrześniu swoje sklepy w CH Europa Centralna w Gliwicach. Na otwartej przestrzeni o powierzchni prawie 900 mkw. w parku handlowym będzie można między innymi kupić meble salonowe, gabinetowe i tapicerowane.

Udało nam się podpisać indywidualne umowy z dziewięcioma producentami mebli z Dobrodzienia na Opolszczyźnie i czterema z Kalwarii Zebrzydowskiej w Małopolsce, gdzie tradycje meblarskie od wielu lat są bardzo silne. Wszyscy działają w cechach producentów mebli w swoich miasteczkach i produkują najróżniejsze rodzaje mebli, które odpowiadają rozmaitym oczekiwaniom klientów – mówi  Peter Evans, leasing director w Helical Poland Sp.zo.o., która zbudowała obiekt.

Wśród firm, które otworzą się w Europie Centralnej są między innymi: uznana w regionie Pracownia Stolarska A&R Kwiatek z Kalwarii o kilkudziesięcioletniej tradycji rzemieślniczej i specjalizująca się w projektowaniu i wykonywaniu bibliotek oraz kompleksowym wyposażeniem gabinetów i biur, a także mebli pokojowych oraz Meble Wypiór, słynące z produkcji bogato rzeźbionych komód, szafek i stolików RTV/AGD.

Od września będziemy mogli zaproponować odwiedzającym nasze centrum bardzo szeroki asortyment mebli, co zawsze spotyka się z dużym zainteresowaniem naszych klientów. Uzupełnimy tym samym ofertę związaną z wyposażeniem wnętrz, co już proponują w centrum tacy najemcy, jak Castorama, Jula, Jysk, czy home&you – mówi Monika Magner, dyrektor CH Europa Centralna.

,

No comments yet.

Dodaj komentarz