Sinsay po raz pierwszy w Bytomiu

agora-bytom29 czerwca w Agorze Bytom otwarty został pierwszy w Bytomiu sklep marki Sinsay, której motto brzmi: I’m good but not an angel.

Kolekcja Sinsay dedykowana jest dziewczynom w wieku 15-24 lat, które szukają inspiracji dla codziennych stylizacji, ale także niebanalnych zestawów imprezowych. Projekty Sinsay powstają z myślą o dziewczynach, które nie boją się modowych eksperymentów, świadomie kreują swój wizerunek, raz wyglądają jak grzeczne wrażliwe romantyczki, aby za chwilę pokazać się w oryginalnym, zadziornym stylu. Dziewczynę Sinsay marka zaskakuje odważną żonglerką przeróżnych stylów, od delikatnego romantyzmu, przez luz street fashion, po rockowe szaleństwo.

Niewątpliwym atutem marki są przystępne ceny, umożliwiające nastolatkom zakupy wymarzonych T-Shirtów, jeansów czy modnych akcesoriów. Dziewczyny Sinsay są głośne, charakterne, ekspresyjne, śmiało podążają za najnowszymi trendami i dzięki projektom marki mogą śmiało bawić się modą, podkreślając swoją niebanalną osobowość.

Znakiem rozpoznawczym marki są T-Shirty z odważnymi wzorami i nadrukami, a także niesztampowe akcesoria

No comments yet.

Dodaj komentarz