McDonald’s rusza z kolejną edycją oferty rabatowej

mc-donaldsMcDonald’s rozpoczęło kolejną edycję oferty rabatowej na swoje wybrane produkty. Korzystając z promocji można zaoszczędzić nawet 150 zł.

Książeczka rabatowa zawiera łącznie 24 kupony, które obejmują m.in.: McZestawy, zestawy Happy Meal, ofertę śniadaniową McDonald’s oraz pojedyncze kanapki. Korzystając z oferty promocyjnej można zaoszczędzić nawet 150 złotych. Nowością jest propozycja skierowana do całych rodzin – z kuponem nr 17 goście otrzymają dwa McZestawy Powiększone i dwa zestawy Happy Meal w cenie 39,00 zł.

Tak jak w poprzedniej edycji książeczki rabatowej dostępna jest również jej wersja mobilna. 17 kuponów zniżkowych można pobrać na smartfony we wszystkich systemach. To duże udogodnienie. Wystarczy, że gość przychodząc do restauracji okaże kasjerowi informację wyświetloną na ekranie telefonu. Ponadto wersję elektroniczną można wykorzystywać wielokrotnie.

Trzecią możliwością skorzystania z oferty rabatowej jest wydrukowanie książeczki ze strony www.mcdonalds.pl albo z fanpage’a McDonald’s Polska na Facebook’u. Można pobrać i wydrukować dowolną liczbę kuponów.

Promocja obowiązuje do 4 marca 2013 we wszystkich restauracjach McDonald’s na terenie kraju.

No comments yet.

Dodaj komentarz