Kampania Happy mum z udziałem klientek

Marka Happy mum promuje nową Kampanię hasłem: „One Happymum many happy mums”- pokazując tym samym, że każda kobieta w ubraniach Happy mum może wyglądać modnie, podkreślając jednocześnie atuty swojej nowej sylwetki.

happy-mum-kampania-2013

Większość Kobiet marzyła o tym, by choć raz poczuć się jak zawodowa modelka – by zajął się nią sztab profesjonalistów, którzy nie tylko wydobędą z jej urody to, co najlepsze, ale również uwiecznią efekt na fantastycznych zdjęciach.

Marka Happy mum dała swoim Klientkom szanse na spełnienie tych marzeń. W najnowszej kampanii udział wzięły trzy Klientki – Kasia, Ania oraz Magda. Trzy różne kobiety spodziewające się dziecka uwieczniono na modowych zdjęciach autorstwa jednego z czołowych fotografów modowych.

– Chciałyśmy pokazać naszym Klientkom, że nie tylko modelki, ale również prawdziwe kobiety mogą pięknie wyglądać w ciąży. Ciąża nie tylko nie odbiera nam seksapilu, ale  podkreśla naszą kobiecość. Przez te szczególne 9 miesięcy mamy możliwość pokazać pełnię kobiecości w najlepszym wydaniu. Dlatego tak ważne jest również to, byśmy mogły wybrać ubrania, które nie tylko będą bardzo komfortowe, ale również zgodne z modowymi trendami i dopasowane do zmieniającej się sylwetki – mówi Anna Góralska Bielska, właścicielka marki.

Panie, biorące udział w sesji były zachwycone możliwością pozwania do zdjęć najnowszej  kampanii marki modowej.

– Sesja sprawiła, że poczułam się wyjątkowa i piękna, odmieniła mój sposób patrzenia na siebie. Ludzie z którymi pracowałam tworzyli świetną i przyjazną atmosferę. Każdej mamie życzę tak fajnej przygody i pamiątki z tego pięknego okresu – mówi Magda.

Efekty sesji zdjęciowej z udziałem modelek można już zobaczyć w najnowszym katalogu Happy mum oraz w materiałach promocyjnych marki.

Trackbacks/Pingbacks

  1. sig arms - 30 maja 2023

    … [Trackback]

    […] Find More to that Topic: silesia.centers.pl/aktualnosci/silesia-city-center-kampania-happy-mum-z-udzial-klientka/ […]

  2. 방콕 푸잉 - 14 lipca 2023

    … [Trackback]

    […] There you can find 24619 more Info on that Topic: silesia.centers.pl/aktualnosci/silesia-city-center-kampania-happy-mum-z-udzial-klientka/ […]

Dodaj komentarz