Pora kwitnienia w Europie Centralnej

W centrum handlowym Europa Centralna rozpoczęła się wiosna! Od 18 do 28 kwietnia, przez 10 dni w parku handlowym oraz w galerii zaprezentowane zostaną pomysłowe projekty zagospodarowania ogrodu i balkonu, a także – nowe aranżacje dla Twojego mieszkania.

europa-centralna-pora-kwitnienia

Weekend 20 i 21 kwietnia odbędzie się specjalna impreza poświęcona pielęgnacji roślin, projektowaniu ogrodów, florystyce. Zapraszamy także na Gorące Grillowanie w parku handlowym! Imprezę poprowadzą prawdziwi specjaliści: Piotr Kardasz –  prowadzący w programach „Sekrety Natury” w TV Silesia, „Tajemnice Przyrody” w TVP, oraz Gabriela Kadłubek – znakomity praktyk, olbrzymie doświadczenie w projektowaniu ogrodów, projektowanie i utrzymywanie terenów zielonych, m.in. dla wielu miast na Śląsku. Bogate doświadczanie podczas prac w całej Europie.

W programie także konkursy z nagrodami, a także atrakcja dla dzieci – Eko Warsztaty z Best 4 You Kids pod hasłem „Drugie życie starych rzeczy” – zajęcia dla dzieci związane z wtórnym wykorzystywaniem starych przedmiotów do wykonania nowych, przydatnych rzeczy. Dzieci będą miały okazję do czerpania radości z własnoręcznie wykonywanych eko – zabawek.

W niedzielę, 28 kwietnia Europa Centralna zaprasza na pokaz kotów rasowych w godz. 11:00 – 19:00, w specjalnie wydzielonej części piętra restauracyjnego. Wstęp wolny dla wszystkich klientów.

,

No comments yet.

Dodaj komentarz