Pin-Up! w Agorze Bytom

Piątek, 13 grudnia na pewno nie będzie w tym roku pechowy. Tego dnia otwarty zostanie Pin-Up! Miejsce, które połączy w sobie klub i kręgielnię dając mieszkańcom Bytomia najlepszą rozrywkę każdego dnia.

agora-bytom-pin-up

9 nowoczesnych torów do kręgli, 6 profesjonalnych stołów bilardowych oraz parkiet mieszczący ponad 500 osób. To tylko niektóre z atrakcji, które czekają na gości klubu Pin-Up!, który już w piątek zostanie otwarty w Agorze Bytom.

– Pin-Up! To wyjątkowe miejsce w samym centrum Bytomia. Dzięki połączeniu muzyki ze sportową rozrywką, atrakcje czekają na gości praktycznie codziennie. Każdy element wystroju został szczegółowo przemyślany, aby nadać klimatu stylu pin-up. Nasi goście na pewno będą zaskoczeni – mówi Katarzyna Wylon, dyrektor centrum rozrywki Pin-Up!.

Weekend otwarcia klubu również został przygotowany wyjątkowo. Piątkowa premiera będzie dostępna wyłącznie dla osób z zaproszeniami. Zdobyć je można biorąc udział w konkursach organizowanych na fanpage klubu Pin-Up! oraz Agory Bytom na Facebooku.

– Debiut musi być szczególny. Dlatego na gości czekają m.in. pokaz tricków bowlingowych oraz tańca burleska. Gościem specjalnym imprezy będzie półfinalistka programu „Mam talent” Betty Q, a to dopiero początek atrakcji – opowiada Katarzyna Wylon. Impreza rozpocznie się o godz. 20.00.

Drzwi klubu zostaną otwarte dla wszystkich już w sobotę. Wstęp do klubu będzie tego dnia darmowy, a wszystko rozpocznie się o godz. 21.00.

Piątek 13 grudnia start godz. 20.00 – wstęp wyłącznie z zaproszeniami
Sobota 14 grudnia start godz. 21.00 – wstęp darmowy
W klubie obowiązuje selekcja. Wstęp od 21 roku życia

One Response to

  1. kerlian photography 1 stycznia 2014 at 07:46 #

    I appreciate, bring about I uncovered just what I became having a look regarding. You’ve got broken my personal Some morning very long look! God Thank you guy. Use a wonderful day time. L8rs

Dodaj komentarz