Pierwszy sklep dla dzieci z wizerunkami Angry Birds w Europie Centralnej

W środę, 11 grudnia w centrum handlowym Europa Centralna w Gliwicach w części galeryjnej otworzył się pierwszy w Polsce sklep dla dzieci marki Lilo.

europa-centralna-angry-birdes

Chcecie kupić swojemu dziecku pościel, poduszkę lub ręcznik z wizerunkami postaci znanych z gier komputerowych Angry Birds, z kolekcji takich jak Pets Rock, czy Skylanders lub serialu animowanego „Zwariowane melodie”? Macie okazję, bowiem wszytsko to można kupić w sklep dla dzieci marki Lilo.

Na powierzchni 160 mkw. zgromadzony jest szeroki asortyment artykułów tekstylnych przeznaczonych wyłącznie dla najmłodszych, co jest niezwykłe w skali regionu i kraju.

Spółka Avante, właściciel marki Lilo ma wyłączność na wykorzystanie marki Angry Birds w Europie Środkowo-Wschodniej na artykułach tekstylnych; jest także jednym z dystrybutorów produktów Disney’a, Warner Bros, Animal Planet, Pets Rock oraz iStyle w Polsce.

– Stawiamy na wizerunki znanych i lubianych przez dzieci bohaterów gier i bajek. Wiemy, że najmłodsi mają większe zaufanie do produktów, które są im znane. A Europę Centralną wybraliśmy, bo jest to miejsce fantastycznie zaprojektowane, w którym chce się przebywać. Organizowane są tu także liczne imprezy i promocje, które ściągają rzesze klientów – mówi Karina Malik, pełnomocnik zarządu spółki Avante.

Zdaniem Roberta Gietko, Leasing Directora w spółce Helical Polska, która jest deweloperem Europy Centralnej, nowy sklep dla dzieci w centrum będzie znakomitym uzupełnieniem portfolio marek dziecięcych, które są tu już obecne. Chodzi np. o salon Smyk Megastore, plac zabaw dla dzieci Kinderplaneta i salon z modą ciążową oraz odzieżą dla niemowląt i dzieci Motherline.

– Otwarcie sklepu Lilo potwierdza, że Europa Centralna jest miejscem przyjaznym rodzinom z dziećmi. Zależy nam na tym, by w naszym centrum rodziny nie nudziły się, ale miło spędzały czas, co umożliwia zarówno bogaty asortyment naszych sklepów, jak i i interesujące wydarzenia, organizowane cyklicznie na terenie Europy Centralnej – mówi Robert Gietko.

Rodzinny charakter Europy Centralnej podkreślają także eventy, organizowane każdego tygodnia na terenie centrum. W najbliższy weekend (13 i 14 grudnia) na parkingu przed obiektem nastąpi uroczyste otwarcie unikalnego w skali regionu projektu – Miasteczka Zimowego ze sztucznym lodowiskiem i snowparkiem, z którego chętnie korzystać będą zarówno dzieci, jak i ich rodzice. Miasteczko ma być otwarte przez cały styczeń i luty.

No comments yet.

Dodaj komentarz