Otwarcie Galerii Zabrze już niebawem

Galeria Zabrze, nowe centrum handlowe, położone w samym sercu miasta Zabrze, zostanie otwarte już w piątek 17 maja o godz. 10.00. Pokazy barristy, metamorfozy, zakupy ze stylistką, showroom, pokazy tricków piłkarskich, a dla dzieci lekcje tańca towarzyskiego, malowanie buziek, zabawy i mnóstwo konkursów z nagrodami – to tylko kilka z wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów wydarzenia z okazji otwarcia galerii.

 

galeria-zbarze

– Galeria Zabrze to całkowicie nowa propozycja dla mieszkańców miasta. Będzie multifunkcyjnym obiektem handlowo – usługowo – rozrywkowym, dlatego już na otwarcie zaprezentujemy przybyłym gościom swoją różnorodną ofertę. Wszyscy, którzy odwiedzą w tym dniu galerię, zabrani zostaną w podróż po przenikających się strefach rozrywki, relaksu i handlu – mówi Tomasz Sekuła, dyrektor ds. Marketingu Galerii Zabrze.

Pierwsza w Zabrzu kręgielnia FunFest (kręgielnia, bilard i rzutki), Szkoła Tańca ISKRA, pizzeria Da Grasso, kawiarnia Latte Art oraz wiele nowych oryginalnych marek, a także znane marki sieciowe otworzą się w tym dniu dla przybyłych do galerii klientów.

No comments yet.

Dodaj komentarz