Nowa apteka jesienią w Galerii Sfera

sferaW październiku w Galerii Sfera zostanie otwarta Apteka Ziko. To doskonała wiadomość dla wszystkich, którzy cenią sobie profesjonalną obsługę oraz dostęp do wysokiej jakości lekarstw czy suplementów w atrakcyjnych cenach.

Apteka Ziko zajmie obszerny lokal w galerii tuż przy wejściu od strony parkingu. W jej asortymencie znajdą się nie tylko leki, witaminy i suplementy, ale także kosmetyki oraz artykuły do pielęgnacji i żywienia dzieci. Nie zabraknie również leków homeopatycznych oraz drobnego sprzętu medycznego. W Aptece Ziko w Galerii Sfera farmaceuci będą również tworzyć leki recepturowe.

Pacjent jest najważniejszy – to hasło Aptek Ziko. Dzięki konsekwentnemu wcielaniu go w życie marka nie tylko zyskała wielu wiernych klientów, ale także stała się synonimem leków w dobrej cenie i wysokiego standardu obsługi. W chwili obecnej zespół Ziko tworzy 500 profesjonalistów o najwyższych kompetencjach. Codziennie ponad 12 000 osób robi zakupy w 32 aptekach i 7 drogeriach w 12 miastach Polski.

No comments yet.

Dodaj komentarz