New York Hot Dogs wkrótce w Gliwicach

new-york-hot-dogsLokal gastronomiczny oferujący hot dogi, czyli New York Hot Dogs już wkrótce pojawi się w CH Europa Centralna w Gliwicach. Zgodnie z podpisaną umową najmu, otwarcie restauracji planowane jest pod koniec listopada.

Oprócz stałego punkt sprzedaży o powierzchni 65 metrów kwadratowych zlokalizowanego w części restauracyjnej na I piętrze galerii handlowej Europy Centralnej, firma New York Hot Dogs uruchomi również wózek z posiłkami na pasażu centrum.

W ofercie New York Hot Dogs znajdziemy także ciabatty-zapiekanki, tortille, frytki, sałatki według kompozycji klienta, napoje ciepłe i zimne, świeżo wyciskane soki oraz kanapki. Firma rozpoczęła działalność w branży gastronomicznej w 2006 roku. W krótkim czasie jej posiłki zostały docenione przez klientów centrów handlowych na terenie całego kraju. Dzięki szybkiej ekspansji, marka zdobyła miano „lidera małej gastronomii.”Obecnie, New York Hot Dogs proponuje partnerom korzystną działalność na zasadzie franczyzy, chętnie dzieląc się z nimi wiedzą na temat swojego modelu biznesowego.

Filozofia działalności New York Hot Dogs jest starannie określona i opiera się na kilku głównych filarach. Przede wszystkim dbamy o to by nasze hot dogi zaspokajały wszelkie wymagania klientów, a sam proces ich przygotowania spełniał najwyższe normy sanitarne i jakościowe. Kluczowa rolę odgrywa też miła i profesjonalna obsługa – mówi Krzysztof Kudanowski, właściciel marki New York Hot Dogs.

Hot dogi to wielopokoleniowy posiłek, który ma swoich wiernych fanów od wielu lat. Teraz dzięki New York Hot Dogs najlepsze i najsmaczniejsze hot dogi oraz inne dania pojawią się w Europie Centralnej. Nowy najemca poszerzy nasza istniejącą ofertę gastronomiczną, do której obecnie zaliczają się lokale McDonalds, Olimp, Yassir Kebab, Crazy Bubble, Grycan, Mount Blanc, Coco Gelato, Coffeeheaven oraz LoveYo – mówi Robert Gietko, Leasing Director w spółce Helical Polska, która jest deweloperem Europy Centralnej

No comments yet.

Dodaj komentarz