Mali Styliści Poszukiwani w Silesia City Center

Już 18 stycznia w Silesia City Center odbędzie się casting do projektu „Mali styliści”.  Mogą się na niego zgłaszać pasjonaci mody w wieku od 7 do 12 lat. 8 dzieci wybranych podczas castingu, zaprezentuje stworzone przez siebie stylizacje na wielkim finale zabawy (2 lutego), któremu towarzyszyć będzie pokaz mody.

silesia-city-center-maly-stylista

Jeśli twoje dziecko ma pomiędzy 7 a 12 lat, lubi naśladować styl gwiazd i marzy o karierze w świecie mody, teraz ma okazję, żeby rozwinąć swoje zainteresowania w praktyce. Na ferie zimowe Silesia City Center przygotowała projekt, dzięki któremu najmłodsi wcielą się w rolę stylistów.

Start już 18 stycznia o godz. 11.00 na Placu Nowym w Silesii. Tego dnia w centrum handlowym odbędzie się casting, na którym dzieci będą musiały zaprezentować przygotowaną przez siebie stylizację i opowiedzieć o swojej modowej pasji. Potencjał małego stylisty ocenią jurorzy.

Jeśli dziecko zakwalifikuje się do drugiego etapu, czeka je prawdziwa modowa przygoda. Już 2 lutego podczas wielkiego finału, każdy z 8 małych stylistów przygotuje po 6 kompletnych looków, które zaprezentowane zostaną na olbrzymim wybiegu podczas pokazu mody.

Całości prezentacji uważnie będą przyglądać się jurorzy – top bloggerzy modowi oraz popularni styliści. To oni ostatecznie wyłonią zwycięzcę, przyznając nagrodę jury. Drugą nagrodę przyznają internauci, którzy na swoich faworytów będą mogli głosować na facebookowym fan page’u Silesii.

Ale pokaz mody i możliwość zabawy w stylistę to nie jedyna frajda, jaką Silesia przygotowała dla uczestników zabawy. W czasie ferii, finaliści projektu wezmą udział w nagraniu krótkiego reportażu – prezentującego sylwetkę każdego z nich. Opowiedzą o swojej pasji i zaprezentują swój styl, czyli to co w modzie kręci ich najbardziej. Nad wszystkim czuwać będzie Filip Chajzer – jedna z najpopularniejszych osobowości telewizyjnych, dziennikarz znany m.in. ze swoich reportaży o kulisach świata mody.

– To jest projekt dla tych wszystkich, którzy lubią wertować magazyny mody, czytają blogi, lubią ubierać się kolorowo i nietypowo. Dzięki niemu, chociaż na chwilę mały stylista będzie miał okazję nie tylko podejrzeć świat mody, ale także stać się jego częścią biorąc udział w nagraniu reportażu, przygotowując stylizacje i uczestnicząc w pokazie mody – mówi Ewa Marcinek, dyrektor Silesia City Center.

, , ,

No comments yet.

Dodaj komentarz