Kwiaty na medal w Agorze Bytom

agora-bytom-renomme-moja-firma-moj-sukcesMaciej Gicz został zwycięzcą drugiej edycji konkursu „Moja firma – mój sukces”. Właściciel salonu fryzjerskiego i bukieciarni Renomme w Agorze Bytom otrzymał wyróżnienie za promocję postaw przedsiębiorczych wśród mieszkańców Bytomia.

„Moja firma – mój sukces” to inicjatywa Powiatowego Urzędu Pracy w Bytomiu oraz Bytomskiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Bytomiu. Ma ona na celu wyróżnianie osób, które otrzymały dotację na rozpoczęcie własnej działalności i do dziś z sukcesem prowadzą własną firmę. – Jestem mile zaskoczony tym wyróżnieniem. Cieszy mnie fakt, że miasto docenia starania swoich mieszkańców, którzy mimo trudnej sytuacji na rynku pracy, podejmują odważne decyzje. Mam nadzieję, że moja firma nadal będzie się rozwijać i dawać pracę mieszkańcom naszego miasta – mówi Maciej Gicz, zdobywca pierwszego miejsca w konkursie.

Bytomianin rozpoczął swoją współpracę z Galerią Agora od otwarcia salonu fryzjerskiego, na który otrzymał dofinansowanie z Unii Europejskiej. Już 2 miesiące później, pod tą samą nazwą otworzył w galerii bukieciarnię. – Rozpoczęliśmy od pomysłu na biznes, który był inicjatywą mojej żony. Brakowało salonu fryzjerskiego, który byłby dostępny 12 godzin dziennie przez 7 dni w tygodniu. Dzięki pomocy dyrekcji Agory oraz wsparciu władz miasta Bytomia udało nam się ten pomysł wdrożyć.

Tegoroczna gala, na której zostały wręczone wyróżnienia, odbyła się w Agorze Bytom. – Nasza galeria umożliwia lokalnym przedsiębiorcom tworzenie nowych miejsc pracy. Staramy się, aby w Agorze oprócz ogólnopolskich sieci, rozwijały się także lokalne firmy, a sukces Pana Macieja pokazuje, że to właściwy kierunek – opowiada Hanna Petters-Kaczmarska, marketing manager Agory Bytom.

Salon fryzjerski i bukieciarnia Renomme mieszczą się w Agorze Bytom na poziomie -1. Ich właściciel Maciej Gicz zdobył pierwsze miejsce w II edycji konkursu „Moja firma – mój sukces”.

No comments yet.

Dodaj komentarz