Ferie Zimowe w galerii Focus Mall Rybnik

Na czas przerwy szkolnej galeria Focus Mall Rybnik przygotowała liczne zajęcia i warsztaty dla najmłodszych mieszkańców regionu. Odbędą się one w dniach 18.02. – 24.02.2013 r. (od poniedziałku do niedzieli), w godzinach 10.00 – 15.00.

Podczas zimowych ferii w rybnickim Focus Mall będzie można wziąć udział m.in. w treningach sportowych prowadzonych przez profesjonalnych instruktorów: tenisa ziemnego, piłki nożnej i sztuki walki aikido, a także w zajęciach tanecznych i lekcjach języka angielskiego. Dla najmłodszych dzieci zorganizowana zostanie zabawa oraz nauka w zimowym przedszkolu pod czujnym i fachowym okiem wychowawców z Niepublicznego Anglojęzycznego Przedszkola Montessori Bajtuś. Rodzice będą mogli również skorzystać z pomocy pedagoga dziecięcego z rybnickiego ośrodka Szansa.

focus-mall-rybnik-ferie-zimowe

Zajęcia będą odbywały się według grafiku:
10.00 – 11.00 (poniedziałek–niedziela) trening tenisa ziemnego prowadzony przez instruktora z Niepublicznego Anglojęzycznego Przedszkola Montessori Bajtuś. Jest on przeznaczony dla dzieci w wieku od 4 lat.

11.00 – 12.00 (poniedziałek–niedziela) lekcje języka angielskiego z nauczycielem ze szkoły English House LC. Będą się one odbywały w dwóch grupach wiekowych: grupa A – dzieci w wieku 2 – 4 lat oraz grupa B – uczniowie od 5 do 10 lat.

12.00 – 13.00 blok sportowy
Na poniedziałek i wtorek zaplanowane są gry i zabawy w piłkę nożną z trenerami z Football Academy. Przygotowane są one dla dzieci powyżej 3 roku życia.
W środę i niedzielę przeprowadzony będzie trening japońskiej sztuki walki aikido przez instruktora z White Red Aikido Academy. Udział w nim mogą wziąć dzieci w wieku powyżej 6 roku życia.
Od czwartku do soboty zajęcia taneczne poprowadzi nauczyciel z Akademii Tańca Nadir. Są one przeznaczone dla uczestników w wieku od 5 do 10 lat.

13.00 – 15.00 (poniedziałek – niedziela) przewidziane są zajęcia w ramach Zimowego Przedszkola Montessori prowadzone przez wychowawców z Niepublicznego Anglojęzycznego Przedszkola Montessori Bajtuś. Przedszkole zaprasza dzieci powyżej 2 roku życia.

– Gorąco zachęcam wszystkie dzieci do wspólnej zabawy podczas Ferii Zimowych. Czeka na Was mnóstwo atrakcji, a dla najbardziej wytrwałych i zaangażowanych przygotowaliśmy wspaniałe nagrody – mówi Sonia Kostecka, dyrektor galerii Focus Mall Rybnik.

Dodatkowo od środy do piątku w godzinach 13.00 – 13.30 będzie możliwość skorzystania z porad pedagoga i terapeuty dziecięcego ośrodka Szansa.

Udział w zimowych zajęciach w Focus Mall niesie za sobą mnóstwo atrakcji. Oprócz codziennych zabaw, przygotowany został również konkurs z cennymi nagrodami. Każdy uczestnik ferii otrzyma legitymację, na której prowadzący będzie wbijał pieczątki po zakończeniu lekcji lub treningu. Aby ubiegać się o zwycięstwo trzeba zebrać co najmniej 10 stempelków. Zwycięzcą zostanie ten, kto weźmie udział w największej liczbie zajęć. Liczba nagród jest ograniczona. Regulamin konkursu dostępny jest podczas zajęć.

Nagrody w konkursie to: czteromiesięczny kurs tańca w Akademii Tańca Nadir dla pięciorga dzieci w wieku od 5-10 lat, miesięczny kurs języka angielskiego w English House LC dla 1 osoby, miesięczny kurs tenisa ziemnego w Niepublicznym Anglojęzycznym Przedszkolu Montessori Bajtuś dla 1 osoby, karnet na 4 zajęcia w Football Academy w klubie White Red dla 1 osoby.

No comments yet.

Dodaj komentarz