Uznane kolekcje dla przyszłych mam oraz dzieci w Europie Centralnej

europa-centralnaCH Europa Centralna w Gliwicach pozyskało nowego najemcę – salon z modą ciążową oraz odzieżą dla niemowlaków i dzieci Motherline. Otwarcie lokalu z ofertą, która zaspokoi potrzeby przyszłych mam i pociech planowane jest na wiosnę 2014 r.

Zgodnie z podpisaną umową najmu lokal o powierzchni 80 m powstanie w galerii handlowej. W salonach Motherline znajdziemy ofertę odzieżową renomowanych rodzimych marek, wśród których pozycję lidera, jeżeli chodzi o odzież dziecięca, zajmuje Quadri Foglio, a przy asortymencie dla kobiet w ciąży – Torelle. Pierwsza z nich kładzie największy nacisk na komfort małego klienta – wszystkie ubranka Quadri Foglio szyte są z najwyższej jakości materiałów, co także gwarantuje ich niezwykłą trwałość. Dzięki swoim zaletom marka ta stała się synonimem wygody i swobody dla dziecka. Torelle natomiast szczyci się tym, że proponuje paniom odzież ciążowa, która w subtelny sposób podkreśla kobiecy wdzięk i piękno ciążowych kształtów. Dzięki specjalnym krojom, zastosowanej technologii i wysokogatunkowym materiałom o dużej zawartości Lycry, jej modele są bardzo wygodne i funkcjonalne. Co ważne, z wielu jej bluzek i sukienek ucieszą się mamy karmiące piersią.

– Asortyment naszych salonów podlega starannej selekcji i w ten sposób zdobywamy serca naszych klientów zaspokajając ich potrzeby – wiemy co im się podoba i jakiej oferty się spodziewają. Kobiety w ciąży i dzieci znajdą u nas wybór wysokogatunkowej, modnej i komfortowej odzieży najlepszych polskich marek – mówi Marta Frąk, dyrektor marki Motherline. – Wybraliśmy Europę Centralną, ponieważ właśnie tutaj mamy dostęp do tak dużej ilości potencjalnych klientów – dodaje Marta Frąk.

– Konsekwentnie realizujemy wizję Europy Centralnej jako miejsca gdzie wszyscy członkowie wielopokoleniowej rodziny znajdą coś dla siebie. Motherline uzupełni portfolio naszych najemców i wzbogaci ofertę handlową o najlepsze polskie marki z odzieżą ciążową i dziecięcą, Warto podkreślić, że nasza oferta dziecięca już obecnie jest różnorodna dzięki m.in. Smykowi, H&M, Reserved i Cubus – mówi Robert Gietko, Leasing Director w Helical Poland, dewelopera Europy Centralnej.

, ,

No comments yet.

Dodaj komentarz