Coś się święci w Agorze Bytom

Trzy konsole Xbox 360 jako nagrody główne, a co godzinę jeden z 250 biletów do kina. To prezenty, które klienci Agory Bytom mogą zdobyć w nowej interaktywnej grze „Coś się święci”. Zabawa rozpoczyna się już 9 marca.

„Coś się święci” to zakupowa akcja dla wszystkich pełnoletnich klientów największej galerii handlowej w Bytomiu. Zasady gry są bardzo proste. Wystarczy zrobić zakupy za co najmniej 50 zł w jednym ze sklepów w Agorze, odebrać od sprzedawcy kupon z kodem kreskowym i za jego pomocą zarejestrować się w jednym ze specjalnych kiosków multimedialnych na terenie Agory. Zadanie konkursowe polega na ułożeniu puzzli składających się z 16 elementów w jak najkrótszym czasie. Każdy dodatkowo zarejestrowany kupon konkursowy daje kolejną możliwość rozwiązania zadania oraz szansę na poprawienie wcześniej uzyskanego wyniku.

Na zakończenie zabawy system stworzy 3 listy rankingowe:

  • listę osób, które najszybciej ułożą puzzle;
  • listę osób, o najwyższej łącznej kwocie paragonów;
  • listę osób, z największą ilością zarejestrowanych kuponów.

Laureat każdej kategorii zdobędzie nagrodę główną, czyli konsolę Xbox 360 Kinect. Dodatkowo w trakcie trwania zabawy co godzinę pojawi się szansa, by wygrać bilet do kina Cinema City Bytom.

– „ Coś się święci” to konkurs, który z rozmachem organizujemy dla naszych klientów. Po konkursie na Facebooku rozpoczynamy kolejną zabawę, tym razem „w realu”. Aby zdobyć jedną z nagród należy wykonać najlepiej jedno z kilku zadań konkursowych. Zależy nam na jak najlepszej interakcji z naszymi klientami, dlatego w planach mamy już kolejne gry i zabawy. – mówi Hanna Petters-Kaczmarska, marketing manager Agory Bytom.

„Coś się święci” w Agorze Bytom od 9 do 29 marca 2013 roku.

agora-cos-sie-swieci

No comments yet.

Dodaj komentarz