Aż „Chce się żyć” – przedpremierowo w Cinema City!

Jeden z największych światowych sukcesów polskiego kina przebojem trafia na wielkie ekrany. Już w ten weekend Cinema City zaprasza na przedpremierowe pokazy dramatu Macieja Pieprzycy. „Chce się żyć” to film doceniony w kraju i za granicą – obsypany aż 3 nagrodami na prestiżowym festiwalu w Montrealu – z doskonałą obsadą i niezwykłą kreacją Dawid Ogrodnika. Niewiarygodna historia o marzeniach miłości i nadziei poruszy do głębi już w ten weekend, przedpremierowo w Cinema City w całej Polsce.

„Chce się żyć” to oparta na prawdziwych wydarzeniach, wzruszająca historia Mateusza, który wbrew poważnej chorobie podejmuje poruszającą walkę o godność i szczęście. W pełnej ciepła i humoru opowieści, przywodzącej na myśl francuski hit „Nietykalni” i oscarowe arcydzieło „Moja lewa stopa”, wystąpiła plejada aktorskich znakomitości między innymi: Dawid Ogrodnik znany z roli Rahima w filmie „Jesteś Bogiem”, Dorota Kolak, Arkadiusz Jakubik oraz Anna Nehrebecka.

„Film ‘Chce się żyć’ to ewenement w polskim kinie. Dramat został obsypany nagrodami – Grand Prix, Nagrodą Publiczności i Nagrodą Jury Ekumenicznego – oraz długimi owacjami na stojąco po pokazach na festiwalach w Gdyni i Montrealu. To doskonałe i ambitne kino, które porusza, napawa nadzieją i dotyka najgłębszych sekretów ludzkiej duszy. Wszystkich widzów spragnionych wielkich emocji zapraszamy na przedpremierowe pokazy filmu już w ten weekend – 4 do 6 października. Tego filmu nie można przegapić!” – zapowiada Iwona Kuźnik, dyrektor marketingu i PR Cinema City.

Przyjdź do Cinema City i zobacz najlepszy polski film roku, jako pierwszy! Obraz oficjalnie trafi na ekrany kin 11 października. Cinema City zaprasza na przedpremierowe pokazy już w ten weekend – 4 do 6 października. W kinach w Cinema City Lublin, Krewetka, Bytom, Toruń Plaza, Poznań Plaza i Wałbrzych pokazy przedpremierowe filmu odbędą się wyłącznie 6 października.

agora-bytom-chce-sie-zyc

No comments yet.

Dodaj komentarz