Agora Bytom Stawia na Rozwój

Nowa osoba w zespole zarządzającym największą w Bytomiu galerią handlową. Za strategię rekomercjalizacji Agory Bytom, pozyskanie nowych marek, a także rozwój współpracy z obecnyymi najemcami będzie odpowiedzialna Marta Radomska.

agora-bytom-rozwoj-2014

Nowa osoba w zespole Agory Bytom to Marta Radomska, od 10 lat związana z retailem w Polsce. Swoje pierwsze doświadczenie w branży zdobywała w Agencji Cushman & Wakefield, a następnie w firmie Lambert Smith Hampton – BOIG, gdzie odpowiadała m.in. za komercjalizację galerii Focus Mall w Bydgoszczy, Zielonej Górze i Rybniku oraz Gemini w Bielsku i Tarnowie oraz Galerii Graffica w Rzeszowie. W 2011 roku dołączyła do Avestus Real Estate, gdzie prowadziła rekomercjalizację Galerii Handlowej Forum Gliwice.

Jak sama mówi, Agora Bytom to dla niej kolejny etap w karierze i ważne wyzwanie. – Agora Bytom jest młodą i bardzo perspektywiczną galerią handlową, która w ciągu trzech lat swojej działalności notuje ciągły wzrost. Widać, że ma jeszcze spory potencjał. Bardzo podoba mi się, w jaki sposób jest zarządzana. Moja wizja rozwoju jest bardzo zbliżona do obecnej – mówi Marta Radomska, Leasing Manager.

No comments yet.

Dodaj komentarz