Spotkanie oko w oko z dinozaurami w Europie Centralnej

Od 2 do 16 czerwca br. w CH Europa Centralna potrwa wielka wystawa dinozaurów. To wyjątkowa okazja, aby stanąć oko w oko z gadami wymarłymi przed 65 milionami lat!

europa-centralna-wystawa-dinozaurow

Ogromne, naturalnej wielkości ruchome figury przeniosą zwiedzających w świat znany do tej pory jedynie z książek i filmów. Prehistoryczny świat wielkich gadów odkryje swoje największe tajemnice. Uczestnicy dowiedzą się jak wyglądały dinozaury, jak żyły i czym się żywiły. Dla nieznających strachu niezapomnianym przeżyciem będzie z pewnością zajrzenie do paszczy Tyranozaura lub przejażdżka na grzbiecie Nanotyrana.

Dodatkową atrakcją i uzupełnieniem wystawy będą się warsztaty paleontologiczne, które odbędą się w dniach 2.06, 9.06 i 16.06. Najmłodsi – pod okiem wykwalifikowanych animatorów – zamienią się w paleontologów poszukujących szczątków dinozaurów w ogromnej piaskownicy, a dzięki organizowanym konkursom, zabawom i zajęciom plastycznym dowiedzą się o życiu, zwyczajach i przyczynach wymarcia dinozaurów.

Wszyscy odwiedzający wystawę, będą mogli spojrzeć prehistorycznym gigantom w oczy, przejechać się na grzbiecie ruchomych eksponatów i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z najstraszniejszymi drapieżnikami wszechczasów, a także w wielkim jaju dinozaura. Specjalne zaproszenie kierujemy do wszystkich okolicznych szkół i przedszkoli, dla których zapewnimy bezpłatny transport autobusami Europy Centralnej. Wstęp na wystawę jest bezpłatny.

No comments yet.

Dodaj komentarz