Jesienne Pokazy Mody w Galerii Sfera

Kiedy na drzewach pojawią się pierwsze złote liście, w Galerii Sfera trwają przygotowania do jesiennych pokazów mody. W tym roku zapraszamy 13 i 14 września. Czekają na Was modowe inspiracje i czar najnowszych kolekcji. Wyjątkowe promocje na jesienno-zimowe nowości sprawią, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Modna Jesień

To hasło przewodnie tegorocznych pokazów. Projektanci proponują zarówno nowoczesną klasykę, jak i rockowy luz. Szlachetne barwy łączą się z nonszalanckimi krojami. W tym roku modne będą efektowne połączenia różnych tkanin oraz jesienne printy. Taka różnorodność trendów to gwarancja, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Moda z gwiazdami

Jak co roku pokazy mody w Galerii Sfera poprowadzą znane i lubiane osobistości polskiego showbiznesu. Już 13 września modowych gości powitają projektantka, stylistyka, autorka wielu kolekcji Ewelina Rydzyńska oraz aktor i prezenter telewizyjny Piotr Szwedes.

Atrakcyjne rabaty na nowe kolekcje

Podczas pokazów mody w Galerii Sfera w salonach na klientów czekają bardzo atrakcyjne rabaty na zakupy. To jedyna okazja, aby modowe nowości, prezentowane na wybiegu przez modelki i modeli, nabyć w tak okazyjnej cenie. Wiele marek przygotowało bowiem rabaty sięgające nawet do 80%.

W czasie pokazów zaprezentuje się także Szkoła Tańca Cubana, której otwarcie już wkrótce w Galerii Sfera.

Serdecznie zapraszamy.

sfera-modna-jesien

No comments yet.

Dodaj komentarz