Trzecia restauracja Pizza Hut w Katowicach

18 września 2013 roku otwarta zostanie trzecia w Katowicach i 55. na polskim rynku restauracja sieci Pizza Hut. Nowy lokal mieścił będzie się w nowym centrum handlowym w przemysłowej stolicy Śląska. Świetna lokalizacja, wyjątkowe wnętrze i bogate menu z pewnością sprzyjać będą częstym odwiedzinom gości.

pizza-hut-galeria-katowicka

Lokal Pizza Hut zajmie powierzchnię 167 mkw. i mieścił będzie się na parterze nowo wybudowanego, największego na Śląsku centrum handlowego- Galeria Katowicka, w którym otwartych zostanie ponad 250 sklepów, kawiarni, restauracji i punktów usługowych. Wśród nich znalazły się znane marki, takie jak Peek&Clopenburg, Pepe Jeans, Tommy Hilfiger, Solar, Reserved, Zara, Mango, Duka,  Home&You i wiele innych.

Lokalizacja restauracji nie jest przypadkowa. Galeria Handlowa w centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Dworca PKP, stanie się z pewnością jednym z głównych miejsc spotkań dla mieszkańców Katowic. Nasza restauracja to miejsce z bogatym menu i wyjątkową atmosfera, idealne na spotkanie, o czym już niedługo każdy będzie się mógł osobiście przekonać – wyjaśnia Małgorzata Głuch, manager restauracji Pizza Hut w Galerii Katowickiej.

Otwarciu nowej restauracji towarzyszyły będą atrakcje. Goście poczęstowani zostaną specjalnie na tę okazję przygotowanym tortem. Otrzymają także w prezencie zaproszenia do restauracji, które wykorzystać będą mogli przy następnych wizytach.

Każdy, kto odwiedzi restaurację Pizza Hut będzie mógł zamówić zarówno pozycję z karty menu, jak również skorzystać z obowiązującej oferty promocyjnej. Na gości czekały będą cztery zestawy specjalne: dowolna mała pizza i mały napój, spaghetti bolognese i mały napój, sałatka śródziemnomorska i mały napój lub rollsy z szynką i serem i mały napój. Każdy z zestawów dostępny będzie w promocyjnej cenie 9.90 zł.

Pizza Hut od ponad 50 lat propaguje ideę jedzenia poza domem, dzielenia się dobrą kuchnią i wyjątkowymi chwilami, spędzonymi w przyjaznej, życzliwej atmosferze. To restauracje, które świetnie sprawdzają się zarówno jako miejsce spotkań z przyjaciółmi, jak i romantycznej kolacji we dwoje, czy rodzinnego obiadu. Bogate menu, inspirowane kuchnią śródziemnomorską, zaskakuje nie tylko różnorodnością dań, ale także harmonijną kompozycją smaków, która może przypaść do gustu zarówno tym, którzy preferują dania lekkie, czy wegetariańskie, jak i tym którzy szukają potraw bardziej treściwych. W karcie, poza pizzą oferowaną na czterech rodzajach ciasta,  można znaleźć także świetne makarony, ciekawe dania z pieca, lekkie sałatki, znakomite desery i drinki.

Wyśmienite jedzenie i niepowtarzalna atmosfera czekają na wszystkich gości nowej restauracji Pizza Hut w godzinach funkcjonowania galerii, czyli od poniedziałku do soboty w godzinach 09:00 – 21:00 oraz w niedzielę od 10:00 do 20:00.

,

No comments yet.

Dodaj komentarz