Świąteczny Wieczór Zakupów w Focus Mall Rybnik

Już za kilka dni zapalą się lampki na choince i rozpoczną się najpiękniejsze, rodzinne święta – Boże Narodzenie. Nadeszła pora zakupów prezentów oraz kreacji na świąteczne przyjęcia. Galeria Focus Mall Rybnik zaprasza w piątek 13 grudnia od godziny 18.00 Do 22.00 na Świąteczny Wieczór Zakupów.

– Sklepy i stoiska znajdujące się w galerii przygotowały specjalne oferty, które będą obowiązywały w czasie trwania Świątecznego Wieczoru Zakupów. Na naszych klientów czekać będą rabaty sięgające nawet – 60 proc. Ciekawa oferta najemców to nie jedyna atrakcja tego wieczoru. Zorganizowana zostanie multimedialna gra „Świąteczne Puzzle”, w której do wygrania będą 4 bony o wartości 500 zł każdy na zakupy w naszej galerii. Przed zakupami zachęcam do zapoznania się z propozycjami prezentów oraz modnych kreacji zamieszczonych w naszym Magazynie Świątecznym. Mam nadzieję, że staną się one źródłem pomysłów i inspiracji – mówi Sonia Kostecka, dyrektor galerii Focus Mall Rybnik.

Jak wygrać jeden z bonów o wartości 500 zł? Wystarczy 13 grudnia dokonać zakupów w dowolnym sklepie lub punkcie usługowym galerii, co najmniej za 100 zł. Kwota ta musi znajdować się na jednym paragonie. Następnie należy zarejestrować paragon w Punkcie Obsługi Konkursu. Pierwsze zgłoszenia będą przyjmowane od godziny 18.00, ostania rejestracja zostanie dokonana o godzinie 21.55. Uczestnik będzie miał za zadanie ułożyć na ekranie dotykowym obrazek z rozrzuconych puzzli w jak najszybszym czasie. Co godzinę, zaczynając od 19.00, zostanie wyłoniony zwycięzca. W zabawie można tylko raz zostać zwycięzcą nagrody głównej. Warunkiem jej odebrania jest obecność w chwili ogłaszania zwycięzcy, okazanie oryginału zarejestrowanego paragonu oraz dowodu tożsamości. Dodatkowo wszyscy klienci, którzy zarejestrują paragon, otrzymają świąteczny upominek. Warto się pospieszyć, gdyż liczba prezentów jest ograniczona.

Magazyn Świąteczny dostępny jest na stojakach w galerii. Z listą rabatów można zapoznać się na plakatach, stronie internetowej oraz profilu galerii na Facebooku.

W Świąteczny Wieczór Zakupów od godziny 18.00 parking dla klientów galerii będzie bezpłatny.

Regulamin konkursu „Świąteczne Puzzle” będzie znajdował się w Punkcie Obsługi Konkursu.

focus-mall-rybnik-swieta-2013.jpf

No comments yet.

Dodaj komentarz