Gorący Styczeń w Agorze Bytom

Co robić w Bytomiu, kiedy za oknem pada deszcz lub śnieg? Odwiedzić centrum rozrywki Pin-Up! w Agorze Bytom. W każdy czwartek goście mogą sprawdzić swój talent wokalny podczas karaoke, a piątki i soboty pobawić na gorących imprezach ze specjalnymi atrakcjami. Tym razem wyjątkowa podróż do świata smaku.

agora-bytom-ferie-zima-2014

Od czasu otwarcia Pin-Up! w połowie grudnia wśród gości powtarzało się pytanie o wieczory karaoke. – Dlatego zdecydowaliśmy się, że wejdą one na stałe do kalendarza imprez w Pin-Up!. Teraz czwartki poświęcimy wokalnym popisom naszych gości – mówi Katarzyna Wylon, dyrektor centrum rozrywki Pin-Up! Rozśpiewane wieczory rozpoczynają się o godz. 19.00. Na bohaterów najlepszych występów co tydzień czekają nagrody.

Piątek i sobota w Pin-Up! to z kolei dwa dni najgorętszych imprez w Bytomiu. Goście mogą nie tylko pograć w kręgle na jednym z dziewięciu profesjonalnych torów bowlingowych, ale także pobawić na parkiecie przy największych hitach z list przebojów oraz niezapomnianych muzycznych klasykach minionych dekad. – W naszym repertuarze każdy znajdzie coś dla siebie. Dobieramy utwory tak, aby zapewnić dobrą zabawę fanom muzyki i tańca w każdym wieku – opowiada Katarzyna Wylon. Dodatkowo przewidziane są atrakcje. W tym tygodniu to podróż do świata pełnego smaków – oryginalne drinki serwowane przez profesjonalnych barmanów dostępne w rewelacyjnych cenach.

Ferie zimowe w Pin-Up! to wyśmienita zabawa nie tylko w weekend. Codziennie od godz. 10.00 do 16.00 grupy zorganizowane powyżej 10 osób mogą korzystać z torów bowlingowych już za 19 zł za godzinę. To jednak nie wszystko! Trwa również konkurs Pin & Win, w którym do wygrania są bony o wartości 100 zł do wykorzystania w Pin-Up!

Co zrobić, by wygrać? Wystarczy wypełnić jeden z kuponów, które Pin-Up! Girls rozdają kilka razy w ciągu dnia na terenie Agory Bytom, udać się do Pin-Up! i zbić wszystkie kręgle w jednym z dwóch rzutów.

Wstęp na wszystkie imprezy w Pin-Up! jest bezpłatny.

,

No comments yet.

Dodaj komentarz