CH Forum przekaże 21 tys. zł Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy

forum-gliwiceW gliwickim CH Forum zima nie ostudziła gorących serc. W niedzielę okazali je goście centrum oraz partnerzy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wspólnymi siłami udało się pobić wynik ubiegłorocznej kwesty i uzbierać blisko 21 000 zł.

Ogromna w tym zasługa sporej grupy wolontariuszy ze sztabu gliwickiego oraz studentów medycyny (IFMSA), kwestujących przy okazji darmowych badań i akcji profilaktycznych. To m.in. dzięki nim puszki szybko zapełniały się po same brzegi.

W osiągnięciu imponującego wyniku dopomogła sprzedaż przygotowanych przez Forum okolicznościowych gadżetów: czekoladowych sztabek złota, breloków i świeczek zapachowych z logo Orkiestry. Dodatkowo dyrekcja centrum przekazała na rzecz WOŚP czynsz z comiesięcznego Jarmarku Zdrowia, który w weekend odbywał się w Forum.

Sporo pieniędzy zebrano podczas tradycyjnej licytacji przedmiotów podarowanych m.in. przez lokalny Sztab WOŚP, najemców CH Forum, uczniów i pedagogów ZSOS Nr 6 w Gliwicach oraz wystawców wspomnianego jarmarku. Oprócz fantów Orkiestry (koszulka, kubek, kalendarze), były wśród nich takie atrakcje, jak: rejs sportową motorówką, kupony do ekskluzywnego SPA, makieta domu wykonana w areszcie śledczym, czerwone lukrowane serca z piernika, zestawy markowej bielizny czy zestawy naturalnej żywności.

No comments yet.

Dodaj komentarz